KONKURS naszego Partnera Amerykany Sklep – ,, Wędrujące DOLCE American Cars Mania ”
Konkurs skierowany jest do osób które pojawią się w tym roku na V edycji American Cars Mania w Miliczu w dniach 30.06-02.07.2017 wraz z papierowym dolcem ACM opatrzonym stemplem Amerykany Sklep. Dolce już od kilku miesięcy wędrują wraz z przesyłkami do klientów Sklepu,  rozdawane są podczas zlotów, eventów i spotkań. Są one jednocześnie kuponami konkursowymi uprawniającymi do wzięcie udziału w konkursie.
ZASADY
-Przyjedź na największą, V Międzynarodową Wystawę Motoryzacyjną samochodów amerykańskich w Miliczu i zabierz ze sobą Dolca ACM ze stemplem firmowym  Amerykany Sklep, tzw. kuponem konkursowym.
-Odszukaj  stanowisko-chevrolet astro Amerykany Sklep
-Udziel odpowiedzi na pytanie
-Swoją odpowiedź wraz z telefonem kontaktowym i imieniem należy zamieścić na Dolcu ACM-kuponie konkursowym i wrzucić do urny na stoisku.
Spośród osób które udzielą prawidłowej lub najbardziej zbliżonej do prawidłowej odpowiedzi jury ( przedstawiciele Amerykany Sklep ) wyłonią trzech zwycięzców.
Z wyłonionymi zwycięzcami konkursu Organizator Konkursu – Amerykany Sklep, skontaktuje się telefonicznie w celu ustalenia warunków przekazania nagrody.
Zapraszamy do Zabawy 🙂