Parada American Cars Mania
 
1 lipca od godz 12.30 przejedzie największa w Polsce, widowiskowa parada pojazdów amerykańskich, która może być ciekawą atrakcją dla mieszkańców powiatu milickiego.
 
W paradzie oglądać będzie można przepiękne zabytkowe jak i współczesne samochody, motocykle, pojazdy wojskowe i legendarne ciężarówki. Jest to rzadka okazja do zobaczenia samochodów znanych z amerykańskich filmów, kojarzonych z ikonami kultury zza oceanu. Przejazd parady przez każdą z miejsowości zajmie od kilku do kilkudziesięciu minut. Mamy nadzieję, że parada będzie się podobała mieszkańcom i przepraszamy za ewentualne utrudnienia.
 
Jednocześnie zapraszamy do odwiedzenia imprezy American Cars Mania, która odbedzie się w Miliczu w dniach 30 czerwca – 2 lipca przy trasie nr 15 (ul. Trzebnicka), na terenie byłego lotniska.
American Cars Mania to trzydniowy piknik, którego główną częścią jest wystawa motoryzacyjna. To trzy dni konkursów, koncertów i atrakcji dla całej rodziny. Przygotowaliśmy strefę rozrywkową dla dzieci, a w części artystycznej wystąpią znane i lubiane zespoły muzyczne w tym, między innymi znany z telewizji zespół Cała Góra Barwinków (sobota) oraz zespół Weekend, czy Łobuzy (niedziela) oraz zespół Zejman&Garkumpel z rodzinnym koncertem dla dzieci (niedziela). Wszystkich zapraszamy już od piątku, najlepiej w przebraniu w stylu amerykańskim. Więcej informacji o programie imprezy są na naszej stronie internetowej: www.americancarsmania.pl.