W staroindyjskim słowo „Kandara” oznacza „świątynię”, „szczególne miejsce”, w którym można odzyskać harmonię i zgłębić tajniki doskonałości.„Kandara” stała się dla nas inspiracją dla stworzenia miejsca, które stanie się dla Państwa świątynią piękna, miejsca gdzie krok po kroku pomożemy wydobyć naturalną witalność, urodę i blask. Gwarantujemy, że wraz z pięknem zewnętrznym odrodzi się wewnętrzna pewność siebie, energia i radość.

Kandara to obecnie nazwa marki, pod którą funkcjonują trzy salony we Wrocławiu.

Kandara Salon Urody, Kandara SPA, Kandara Wax&Nail

Kandara SPA ufundował nagrody w konkursie Pin Up Girl oraz Miss American Cars Mania

Poznaj nasze SPA…
KANDARA SPA to unikalne miejsce na mapie Wrocławia stworzone, by odetchnąć od codzienności. SPA powstało w najbardziej prestiżowej lokalizacji w samym centrum miasta – OVO Wrocław, która kreuje standardy dla najbardziej wymagających, dlatego doskonale wpisuje się w strategię rozwoju marki. Na powierzchni 165 mkw. SPA znajduje się elegancka recepcja wraz z wygodną poczekalnią dla gości, siedem przestronnych gabinetów do masażu i zabiegów pielęgnacyjnych w tym gabinet do zabiegów dla dwojga, duży gabinet manicure oraz osobny do zabiegów pedicure.
Na Gości w SPA czekają autorskie rytuały, bazujące na egzotycznych peelingach i unikalnych zapachach prosto z Tajlandii. Luksus miejsca podkreślają oferowane zabiegi światowych firm kosmetycznych [ comfort zone ] oraz Maria Galland Paris.
Komfortowe wnętrza, unikalne rytuały na ciało i twarz oraz głęboko relaksujące masaże wprowadzają w rytm slow life przywracając życiową energię.
Świat idealnej harmonii, ponieważ ciało potrzebuje relaksu.
Dołącz do nas w tej podróży…