Zespół Łobuzy powstał w lipcu 2015 roku i szybko zyskał ogólnokrajową popularność singlem pt. “Ona Czuje We Mnie Piniądz”. W obecnej chwili przebój ten odnotował już ponad 50 milionów wyświetleń na YouTube i został nagrodzony statuetką podczas VI edycji Disco Hit Festival Kobylnica jako numer jeden w kategorii największej liczby odtworzeń w internecie. Występ Łobuzów oraz wręczenie nagrody było transmitowane na żywo na antenie Polsatu i było oglądane przez 2,6 miliona widzów!

Po wielkim sukcesie pierwszej piosenki, zespół opublikowali mocny i imprezowy utwór pt. “Pupy”, który odnotował prawie 6 milionów wyświetleń na oficjalnym kanale YouTube i jest grany przez wszystkich DJów w największych klubach w Polsce.

Ostatni singiel “Łobuz Kocha Najbardziej” jest kolejnym hitem, który zajął pierwsze miejsce w notowaniu VOX FM podbija całą Polskę. Już niebawem ukażą się kolejne numery tych przebojowych chłopaków.

Lato 2016 to był bardzo pracowity i owocny okres dla Łobuzów. Muzycy zamknęli swój pierwszy letni sezon koncertowy z liczbą ponad 40 występów w całej Polsce. Każdy ich koncert to wielka dawka energii i pozytywnych emocji. O popularności zespołu świadczy obecność tłumu wiernych fanów i fanek na każdym ich koncercie.

Przyjdźcie na ich koncert i przekonajcie się sami!