Biuro Prasowe ACM

Witamy.

W tym dziale znajdują się materiały prasowe dla dziennikarzy. Najnowsze informacje prasowe, elementy graficzne i zdjęcia do pobrania oraz informacje o akredytacjach.

Biuro prasowe dysponuje też materiałami filmowymi w formatach emisyjnych, których nie zamieszczamy na tej stronie ze względu na ich wielkość. Udostępniamy na życzenie pliki do emisji lub samodzielnego montażu przez stacje TV.

W przypadku pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Kontakt:

Adres e-mail: media@americancarsmania.pl

Informacje

Fundacja ACM

Od początku istnienia American Cars Mania nasz zespół inicjował akcje użyteczne społecznie. Z wewnętrznej potrzeby realizowania wartościowych projektów zrodził się […]

ACM 2017

Materiał będzie udostępniony za kilka tygodni.

Informacje ogólne o ACM

To największe wydarzenie tego typu w Polsce i jedno z większych w Europie, które łączy klimat międzynarodowych zlotów motoryzacyjnych, targów […]

Materiały do pobrania

Akredytacja

Zapraszamy do udziału w organizowanych przez nas wydarzeniach. Aby uzyskać wstęp jako akredytowany dziennikarz proszę o przesłanie zgłoszenia e-mailem na adres:

media@americancarsmania.pl

Z podaniem imienia i nazwiska, danych kontaktowych i adresu redakcji, pełnionej funkcji.

Proszę o zaznaczenie ile osób będzie w składzie ekipy np. dziennikarz + operator itp.

Potwierdzenie akredytacji przesłane zostanie e-mailem zwrotnym. Proszę zabrać ze sobą wydruk potwierdzenia akredytacji, który jest jednocześnie dokumentem upoważniającym do odbioru w kasie identyfikatorów MEDIA uprawniających do wstępu na teren imprezy.

Na miejscu zachęcamy do kontaktu z biurem prasowym. Pomagamy inicjować ciekawe wywiady, przekazujemy bieżące informacje i zapewniamy miejsce do pracy w naszym plenerowym biurze (dostęp do internetu i drukarki, miejsce do ładowania akumulatorów kamer i aparatów fotograficznych, kącik kawowy).

Nota prawna

Materiały dostępne na tej stronie internetowej jak i stronach powiązanych stanowią własność ACM i/lub naszych Partnerów i podlegają ochronie prawnej. Za materiały uznajemy wszelkie rezultaty naszych prac widoczne na stronie www.americancarsmania.pl i naszych profilach w mediach społecznościowych (FB, Youtube). W szczególności są to: teksty, zdjęcia, filmy, animacje, rysunki, logotypy, layouty, muzyka, rozwiązania techniczne i inne elementy będące twórczym rezultatem prac i/lub będące utworem w rozumieniu ustawy o prawach autorskich.

Udzielamy bezpłatnej, nieograniczonej czasowo i terytorialnie licencji na wykorzystanie materiałów do celów dziennikarskich przez zawodowe media.

Licencja udzielona zostaje przy zastrzeżeniu wykorzystywania materiałów wg poniższych zasad:

- każdorazowo przy wykorzystaniu materiałów proszę o zamieszczenie informacji wskazującej na źródło (np źródło: www.americancarsmania.pl),

- nie wyrażamy zgody na używanie naszych materiałów do dowolnych celów przez partie polityczne ich członków i osoby zaangażowane w działalność polityczną i wyborczą, oraz podmioty realizujące działania na ich rzecz.

- nie wyrażamy zgody na używanie i publikację materiałów w negatywnym kontekście (tekstowym jak i graficznym), naruszającym prawa i zasady współżycia społecznego, poszanowania dla wolności wyznania, dyskryminującym ze względu na pochodzenie, narodowość, płeć, przekonania polityczne czy jakąkolwiek odmienność kulturową.

- jakiekolwiek wykorzystanie naszych materiałów do innych celów (nie dziennikarskich), w tym celów komercyjnych wymaga pisemnej zgody ACM.

W przypadku wątpliwości co do dopuszczalności użycia materiałów zachęcamy do kontaktu.

Kontakt