Uwaga: Rezerwacja powierzchni wystawowej realizowana jest w kolejności zgłoszeń.

Zapraszamy do wzięcia udziału w American Cars Mania jako Wystawca.

Rezerwacja powierzchni

Uwaga: Rezerwacja powierzchni wystawowej realizowana jest w kolejności zgłoszeń.

Zapraszamy do wzięcia udziału w American Cars Mania jako Wystawca.

DLACZEGO WARTO?

American Cars Mania to wydarzenie przygotowane dla szerokiej publiczności. Charakter pikniku rodzinnego i szeroka lista atrakcji powoduje, że odwiedzają nas zarówno fani motoryzacji jak i zwolennicy dobrej zabawy przy muzyce na żywo. Program zawiera punkty ciekawe dla pań, panów i najmłodszych.

Ekspozycja w Miasteczku Wystawców to dobry pomysł dla firm realizujących swoje cele wizerunkowe, jak i sprzedażowe. Przyjazna atmosfera i otwarta na ciekawostki publiczność sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych.

Wśród naszych Wystawców są firmy z niemal każdej branży: motoryzacja, kosmetyki, zdrowie, elektronika użytkowa, wyposażenie wnętrz, odzież, turystyka, hobby i zabawki. Co roku Miasteczko Wystawców powiększa się i jest doceniane przez naszych Partnerów.

Gorąco zapraszamy organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i fundacje z ciekawymi akcjami prospołecznymi. (NGO)

Dopuszczalne są wszelkie formy namiotów, kontenerów i innych obiektów dedykowanych tymczasowej ekspozycji plenerowej. Obiekty te muszą być estetyczne i przede wszystkim bezpieczne dla publiczności. Namioty (konstrukcje automatyczne, dmuchane itp) wymagają pełnego zabezpieczenia przed wiatrem wg przewidzianych przez producenta wskazówek – zarówno zakotwienia w ziemi szpilkami, obciążenia jak i odciągów. Szpilki muszą być zabezpieczone poprzez postawienie widocznego słupka gumowego na wystającej z ziemi szpilce (zabezpieczenie przed upadkiem).

POWIERZCHNIA POD POJAZDY Z EKSPOZYCJĄ WYSTAWCY.

ZAPEWNIAMY:

 • ★ utwardzony teren zielony pod zaparkowanie pojazdu,
 • ★ przyłącze prądowe 1 kW, 1 faza.

W tej kategorii mieszczą się wszelkie pojazdy, w tym ciężarowe z ekspozycją na pokładzie pojazdu czy na przyczepie/naczepie. Po uzgodnieniu dopuszczalne jest umieszczenie wokół pojazdu elementów typu namiot, stoliki, krzesła w obrębie powierzchni stoiska. W przypadku wykorzystywania schodów należy pamiętać o poręczach po dwóch stronach, oraz zapewnić ułatwienia/pomoc przy pokonywaniu bariery architektonicznej dla osób niepełnosprawnych.

ZASADY OGÓLNE: „

 • ★ Wszelkie przewody, urządzenia elektryczne i instalacje muszą być zabezpieczone przed warunkami pogodowymi i dostępem osób postronnych. W przypadku przebiegu instalacji przez ciągi komunikacyjne należy stosować najazdy kablowe.
 • ★ W każdym z powyższych typów ekspozycji podstawą do wyceny jest zajmowana powierzchnia.
 • ★ Możliwe jest uzyskanie większego przydziału mocy. W przypadku pytań technicznych prosimy o kontakt.
 • ★ Obiekty wystawowe powinny spełniać normy przewidziane prawem do pełnienia swojej funkcji, analogicznie jak na imprezach targowych. W szczególności prosimy o zabranie ze sobą na imprezę dostarczonych przez producenta atestów (np. niepalności), a tam gdzie mają zastosowanie dopuszczeń UDT, lub badań technicznych w przypadku pojazdów.
 • ★ Prace związane z montażem i demontażem stoisk:
  • ☛ Montaż do godziny 12.00 w piątek.
  • ☛ Demontaż do godziny 18.00 w poniedziałek.
  • ☛ Przy prowadzeniu prac technicznych niezbędne jest zapewnienie bezpieczeństwa i nie dopuszczanie osób postronnych do obszaru prowadzonych prac.
 • ★ Godziny funkcjonowania stoisk:
  • ☛ Piątek od godz. 12.00.
  • ☛ Sobota od godz. 10.00.
  • ☛ Niedziela od godz. 10.00
  • ☛ W piątek i sobotę stoiska powinny być czynne minimum do godz. 20.00 przy czym nie narzucamy godziny zamknięcia stoisk.

W sprawie dostępności terenu, wyceny i rezerwacji
prosimy o kontakt.

Translate »
Facebook