fbpx

AMERICAN CARS MANIA 2020 ODWOŁANA!

Witajcie!

Otrzymujemy wiele pytań związanych z tegorocznym świętem fanów amerykańskiej motoryzacji American Cars Mania 2020.

Przyszedł czas aby podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami i planami na przyszłość.

Stanęliśmy przed największym wyzwaniem w historii ACM…

Naszą największą motywacją w tej pracy jest sprawianie Wam satysfakcji z możliwości spotkania się w wyjątkowym klimacie, wśród wspaniałych ludzi, którzy są jedną wielką motoryzacyjną rodziną. Jesteśmy świadomi, że organizowanie imprezy w tak arcytrudnej sytuacji stwarza zbyt dużo zagrożeń i dlatego jako organizatorzy nie możemy narażać Waszego zdrowia, które jest dla nas najważniejsze. Mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo zdecydowaliśmy o przełożeniu imprezy na rok 2021. To bardzo trudna dla nas decyzja, gdyż nie spędzimy w tym roku razem kolejnego magicznego weekendu w Oleśnicy wśród wspaniałych ludzi, którzy kochają amerykański klimat. Niestety pandemia zniweczyła ciężką pracę naszego Teamu, który przygotowywał dla Was American Cars Mania 2020 w Oleśnicy. Przetrwamy jeśli będziecie razem z nami. Wyjdziemy naprzeciw potrzebom i stawimy czoła wyzwaniom. Liczymy, że będziecie pielęgnować swoje maszyny, aby być z nami za rok z podwójną mocą zarówno pod maską jaki i w swoich sercach, bo na szczęście wirusy nie są w stanie zarazić naszej pasji do amerykańskiej motoryzacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy trzymają za nas kciuki. Dzięki Wam jesteśmy w stanie pokonać każdą przeszkodę aby zorganizować w przyszłym roku kolejną edycję ACM. Mamy nadzieję, że za rok nie będzie śladu po koronawirusie i wszystko wróci do normy.

Dziękujemy naszym Partnerom, tj. Gminie Oleśnica, Miastu Oleśnica oraz Starostwu Powiatowemu w Oleśnicy za dotychczasowe spotkania i wyrażenie woli współpracy przy organizacji ACM 2020. Dziękujemy również sponsorom oraz wystawcom, którzy zdeklarowali swoją obecność na imprezie. Dziękujemy także całej Ekipie ACM Team, która zawsze gotowa wspiera nas w pocie czoła.

Jeśli pojawi się szansa i możliwość zorganizowania imprezy na pełnej petardzie i bez narażania zdrowia, to z pewnością poinformujemy Was o naszych planach.

PS. Na naszej stronie zegar tyka i odmierza czas do imprezy, która może odbyć się tylko wirtualnie.

Trzymamy za Was kciuki!

1 comment

  • Adam

    Andrzej

    Jeszcze wiele imprez przed nami.Ale najbardziej czekamy na ACM.

    Reply

Leave a Reply

Translate »
X