fbpx
PKN ORLEN Głównym Sponsorem American Cars Mania 2023.
23 maja 2023
FEN MMA Partnerem American Cars Mania
27 maja 2023
Show all
Witajcie,
Przedstawiamy Wam mapkę American Cars Mania 2023.
Na wstępie przepraszamy, że zmuszamy Was do czytania tak dłuuugiego tekstu 😉 Po prostu chcemy dołożyć wszelkich starań aby informacja którą Wam przekazujemy była konkretna, na temat i wyczerpująca. Liczymy, że docenicie nasze działania. Jeśli pojawią się pytania lub twórcza krytyka 😊 to dziękujemy za wszystkie podpowiedzi. Jesteśmy dla Was i z chęcią Was wysłuchamy.
A teraz do rzeczy. Wjazd dla Zlotowiczów na ACM2023 mieści się od ul. Lotnisko. Przy wjeździe na teren Zlotowicza będziecie proszeni o pokazanie biletu wstępu wydrukowanego lub w telefonie. Bilet wstępu zostanie zeskanowany oraz otrzymacie opaski na nadgarstek co upoważni Was do wjazdu na teren imprezy. Tu bardzo wielka prośba do Was: prosimy o stosowanie się do poleceń osób, które będą kierować ruchem na placu. Porządek musi być dlatego powstała mapka z ulicami i miejscami do parkowania. Przypominamy, że na terenie imprezy obowiązuje ograniczenie prędkości do 5 km/h. Pamiętajmy, że bezpieczeństwo jest dla nas największym priorytetem.
Bilet upoważnia Zlotowicza do wjazdu na teren imprezy i postawienie za samochodem namiotu. Jeśli przyciągniesz ze sobą amerykańską przyczepę , to też możesz wjechać z nią na zlot, ale musi być amerykańska. Jeśli Zlotowicz ciągnie ze sobą przyczepę nieamerykańską to prosimy o zaparkowanie jej poza terenem zlotu w miejscu przyległym do imprezy oznaczonym na mapce „Parking kampery/przyczepy”. Czyli… pojazd amerykański zostawiasz na terenie zlotu, a przyczepę nieamerykańską parkujesz na parkingu przyległym do zlotu. Po zaparkowaniu przyczepy możesz wrócić na teren ACM i ustawić swojego AmCara wśród innych AmCarów. Prosimy o stosowanie się do naszych zasad gdyż nie chcemy aby z ACM zrobił się zlot np. niemieckich przyczep. Tutaj liczymy, że nas zrozumiecie. Zaznaczamy i przypominamy, że możecie postawić za samochodem namiot co jest jasno zakomunikowane na naszej stronie.
Druga sprawa to kampery. Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem amerykańskiego kampera to zgłaszasz swój pojazd na ACM korzystając z formularza dostępnego na naszej stronie i stawiasz swojego dużego AmCara wśród Zlotowiczów 😊 Jeśli chcesz przyjechać na ACM kamperem nieamerykańskim to jak najbardziej zapraszamy na parking przyległy do imprezy oznaczony na mapce „Parking kampery/przyczepy”. Tam wygodnie zaparkujesz pojazd. Wejście na teren imprezy zorganizowaliśmy także od strony parkingu dla odwiedzających. Postój na parkingu dla kamperów i przyczep będzie odpłatny. Bilety wjazdu na parking będą niebawem do kupienia na naszej stronie.
Reasumując…. jeśli jesteś posiadaczem amerykańskiego pojazdu i zapisałeś się na ACM2023 korzystając z naszego formularza, który jest dostępny na naszej stronie www.americancarsmania.abilet.pl i Twoje zgłoszenie zostało zaakceptowane, to miejsce opisane na mapce „Wjazd dla Zlotowiczów” jest wjazdem dla Twojego AmCara, Ciebie i Twoich towarzyszy, których zgłosiłeś jako pasażerów w formularzu zgłoszeniowym zapisując pojazd na ACM.
Parking dla odwiedzających, którego wjazd mieści się od ul. Francuskiej jest przeznaczony dla osób, które przyjadą na ACM z daleka lecz nie są Zlotowiczami. W tym miejscu będzie można zaparkować swój wehikuł i udać się na teren zlotu jako osoba odwiedzająca imprezę korzystając z wejścia znajdującego się od strony parkingu. Na terenie parkingu dla odwiedzających nie można stawiać namiotów gdyż jest to parking a nie pole namiotowe. Wjazd na parking dla odwiedzających będzie płatny za symboliczną kwotę i upoważni do postoju pojazdu przez cały dzień.
Wejście dla osób, które przyjdą na imprezę pieszo znajduje się od strony ul. Lotnisko a dokładniej naprzeciw ulicy Szybowcowej.
Prosimy Zlotowiczów (posiadaczy AmCarów), którzy chcą dostać się na teren zlotu, aby włożyli za przednią szybę białą kartkę papieru A4. To usprawni wszystkim kierowania Was do odpowiedniej bramy wjazdowej.
Sprawa wyścigów na ¼ mili. AmCary mogą ścigać się przez całą imprezę, jednakże w niedzielę zapraszamy do udziału w zawodach na ¼ mili pojazdy nieamerykańskie. Skąd ten pomysł? Ano z tego, że część z Was – Zlotowiczów udaje się w niedzielę do domu zostawiając nas w smutku. Dajmy więc szansę innym miłośnikom ciężkiej nogi wypróbować swój sprzęt na ¼ mili! Niech to będzie USA vs reszta świata 😊 Zgłoszenia do udziału w wyścigach na 1/4 mili będą wkrótce do nabycia na naszej stronie w podziale na: amerykańskie i nieamerykańskie.
Pamiętajcie! Na American Cars Mania nie wjadą pojazdy nieamerykańskie! Jedynie techniczne za zgodą i pozwoleniem organizatora z wyjątkiem niedzieli kiedy może się ścigać na 1/4 mili cały świat😎
Uffff…… 😊
gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more
Translate »