fbpx

NAVAL gościem American Cars Mania 2022

WP Autokult patronem medialnym American Cars Mania 2022
23 maja 2022
Patronat Honorowy Prezydenta Wrocławia
25 maja 2022
Show all

NAVAL gościem American Cars Mania 2022

NAVAL gościem American Cars Mania 2022

NAVAL – ambasador Helikon-Tex
– W życiu masz to, na co się odważysz – mówi Naval, który przez 14 lat służył w GROM, polskiej jednostce specjalnej uważanej za jedną z najlepszych na świecie, stawianą na równi z amerykańskimi Navy SEALs oraz brytyjskim SAS. A Naval odważył się przejść długą drogę od zawodu ślusarza-spawacza, przez służbę w wojsku, do elitarnego operatora, który brał udział w akcjach bojowych w Iraku i Afganistanie. Za swoje dokonania otrzymał liczne odznaczenia państwowe, a także Złotą Odznakę GROM – najcenniejszy laur, jaki może spotkać żołnierza służb specjalnych.
Po odejściu ze służby został autorem popularnych książek, takich jak „Camp Pozzi. GROM w Iraku” czy „Ekstremalnie. Poradnik treningowy”. W przygotowaniu książka „Afganistan na czterech kołach”, gdzie będzie opisywał m.in. swoje przygody z amerykańskimi samochodami i wozami bojowymi. Fanom gier video znany jest z produkcji „Medal of Honor: Warfighter”, w której stał się pierwowzorem postaci żołnierza GROM. Naval przez cały czas utrzymuje formę i jest aktywny. Bierze udział w ekstremalnych biegach, pełni funkcje doradcze w sprawach bezpieczeństwa, wspiera akcje charytatywne i weteranów. Jego całe życie to nieustanne wcielanie w życie hasła #JourneyToPerfection. Naval został ambasadorem marki Helikon-Tex.
Jego życiowe motto:
Niech przeszkody w twoim życiu będą twoimi wyzwaniami.
Podczas IX American Cars Mania 24-26 Czerwca 2022 NAVAL opowie o swoich przygodach z amerykańskimi samochodami na swoim szlaku bojowym. Przeprowadzi także warsztaty z używania sprzętu taktycznego Helikon-Tex.
gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more