fbpx
WP Autokult patronem medialnym American Cars Mania 2022
23 maja 2022
Patronat Honorowy Prezydenta Wrocławia
25 maja 2022
Show all

NAVAL gościem American Cars Mania 2022

NAVAL – ambasador Helikon-Tex
– W życiu masz to, na co się odważysz – mówi Naval, który przez 14 lat służył w GROM, polskiej jednostce specjalnej uważanej za jedną z najlepszych na świecie, stawianą na równi z amerykańskimi Navy SEALs oraz brytyjskim SAS. A Naval odważył się przejść długą drogę od zawodu ślusarza-spawacza, przez służbę w wojsku, do elitarnego operatora, który brał udział w akcjach bojowych w Iraku i Afganistanie. Za swoje dokonania otrzymał liczne odznaczenia państwowe, a także Złotą Odznakę GROM – najcenniejszy laur, jaki może spotkać żołnierza służb specjalnych.
Po odejściu ze służby został autorem popularnych książek, takich jak „Camp Pozzi. GROM w Iraku” czy „Ekstremalnie. Poradnik treningowy”. W przygotowaniu książka „Afganistan na czterech kołach”, gdzie będzie opisywał m.in. swoje przygody z amerykańskimi samochodami i wozami bojowymi. Fanom gier video znany jest z produkcji „Medal of Honor: Warfighter”, w której stał się pierwowzorem postaci żołnierza GROM. Naval przez cały czas utrzymuje formę i jest aktywny. Bierze udział w ekstremalnych biegach, pełni funkcje doradcze w sprawach bezpieczeństwa, wspiera akcje charytatywne i weteranów. Jego całe życie to nieustanne wcielanie w życie hasła #JourneyToPerfection. Naval został ambasadorem marki Helikon-Tex.
Jego życiowe motto:
Niech przeszkody w twoim życiu będą twoimi wyzwaniami.
Podczas IX American Cars Mania 24-26 Czerwca 2022 NAVAL opowie o swoich przygodach z amerykańskimi samochodami na swoim szlaku bojowym. Przeprowadzi także warsztaty z używania sprzętu taktycznego Helikon-Tex.
gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more
Translate »