fbpx

O.S.T.R., Sarius, Eliasz oraz Bis – Paweł Rząsa – koncert muzyki RAP 16.06.2023

Konkurs Miss Pin Up!
21 maja 2023
Osada Śnieżka fundatorem nagród American Cars Mania
22 maja 2023

Zapraszamy na niezapomniany koncert muzyki rap, który odbędzie się 16 czerwca 2023 roku na lotnisku Muchowiec w Katowicach, w trakcie międzynarodowego zlotu pojazdów amerykańskich “American Cars Mania”!

Przygotuj się na wyjątkowe doświadczenie muzyczne, które rozbudzi Twoje emocje. Z naszej sceny popłynie do Was energetyczna muzyka rap z niezapomnianą pozytywną energią. Na naszej scenie specjalnie dla Was zaśpiewają: O.S.T.R. , Sarius, Eliasz oraz Bis – Paweł Rząsa. W piątek zaserwujemy Ci niezapomniane show.

To wydarzenie jest nie tylko okazją do posłuchania świetnych utworów, ale także do spotkania się z fanami rapu i miłośnikami kultowych amerykańskich samochodów. Połączymy pasję do muzyki i motoryzacji w jedno wyjątkowe wydarzenie.

Nie przegap tego wyjątkowego koncertu! Przyjdź do Katowic, na lotnisko Muchowiec, i dołącz do nas w piątek 16 czerwca 2023 roku. Będzie to wyjątkowy wieczór pełen rapowych brzmień i kultowych amerykańskich samochodów. Zapewniamy Ci niezapomniane chwile i mnóstwo dobrej zabawy!

Bilety do nabycia na ACM2023 POD TYM LINKIEM

O.S.T.R.

SARIUS

ELIASZ

Bis – Paweł Rząsa

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more
Translate »