fbpx

PKN ORLEN Głównym Sponsorem American Cars Mania 2023.

Na sprzedaż Ford Mustang wersja ROUSH
23 maja 2023
Mapka American Cars Mania 2023
26 maja 2023
Show all

PKN ORLEN Głównym Sponsorem American Cars Mania 2023.

Z ogromną radością informujemy, że PKN ORLEN dołącza jako Główny Sponsor X Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Amerykańskich “American Cars Mania”. Partnerstwo z wiodącą firmą paliwową i energetyczną stanowi istotny krok naprzód dla naszej imprezy, a także dla kultury motoryzacji amerykańskiej jako całości. Wsparcie jako Głównego Sponsora stanowi nie tylko potwierdzenie naszej pozycji jako jednego z najważniejszych wydarzeń motoryzacyjnych, ale także dodaje prestiżu i podkreśla wartość, jaką przynosimy entuzjastom motoryzacji. Wierzymy, że nasze partnerstwo przyniesie obopólne korzyści i przyczyni się do dalszego rozwoju tego wspaniałego wydarzenia, które gromadzi miłośników motoryzacji z całego świata.

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Amerykańskich “American Cars Mania” to unikalna okazja dla miłośników amerykańskich samochodów, zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych, aby spotkać się, podzielić pasję oraz delektować się wspaniałymi widokami. Nasze wydarzenie przyciąga uczestników z wielu krajów, gwarantując niezapomniane wrażenia, fascynujące konkursy, ekscytujące atrakcje tematyczne i możliwość podziwiania najpiękniejszych i najbardziej unikatowych modeli pojazdów.

Partnerstwo z PKN ORLEN to znakomite połączenie dwóch potężnych sił w branży motoryzacyjnej. Jesteśmy niezmiernie podekscytowani możliwością współpracy z tak renomowaną firmą, która jest znana nie tylko ze swojego zaangażowania w doskonalenie rozwiązań motoryzacyjnych, ale także ze swojego społecznego i ekologicznego wkładu.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów amerykańskich samochodów do udziału w tegorocznej X jubileuszowej edycji Międzynarodowego Zlotu Pojazdów Amerykańskich “American Cars Mania”, który odbędzie się w Katowicach na lotnisku Muchowiec w dniach 16-18 czerwca 2023 roku. Wszyscy będą mieli okazję doświadczyć niepowtarzalnej atmosfery, podziwiać piękno klasycznych i nowoczesnych amerykańskich samochodów oraz czerpać inspirację z nieskończonej pasji motoryzacyjnej.

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more
Translate »