fbpx
1 dzień w ACM 2023 w obiektywie Stefana Lorentz
17 czerwca 2023
Podziękowania dla Sponsorów, Wystawców i Partnerów.
9 lipca 2023
Show all
Szanowni Zlotowicze!
Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością pragniemy złożyć Wam serdeczne podziękowania za Waszą obecność na dziesiątym jubileuszowym Międzynarodowym Zlocie Pojazdów Amerykańskich „American Cars Mania”, który odbył się w Katowicach w dniach 16-18 czerwca 2023. Wasze wyjątkowe amerykańskie pojazdy stworzyły niepowtarzalny klimat tej imprezy dodając blasku i magii, której doświadczyć można tylko w obecności tych motoryzacyjnych legend i Waszych motoryzacyjnych serc.
Wasze wypieszczone z pasją amerykańskie pojazdy nie tylko przyciągają wzrok i rozpalają wyobraźnię, ale również pełnią ważną rolę w zachowaniu dziedzictwa amerykańskiej motoryzacji. Dzięki Waszym staraniom i zaangażowaniu pojazdy, które od dawna przestały być produkowane nadal mają szansę gościć na naszych drogach budząc podziw i zachwyt. Wasza miłość i oddanie do klasycznych amerykańskich samochodów są niezwykle ważne dla ochrony amerykańskiego motoryzacyjnego dziedzictwa. Wielu z Was może także opowiedzieć niesamowite historie jakie wiążą się z zakupem pojazdu.
Pasja do klasycznej amerykańskiej motoryzacji jest czymś niezwykłym. Przenosi nas w czasie i przestrzeni, otwiera drzwi do historii i inspiruje nas do odkrywania niezliczonych opowieści, jakie skrywają te niezapomniane samochody. Wasze zaangażowanie w pielęgnowanie, utrzymanie i prezentowanie tych pięknych pojazdów przyczynia się do zachowania żywego dziedzictwa motoryzacyjnego, które pozostaje nieodłączną częścią naszej zlotowej kultury.
Nasze podziękowania nie ograniczają się tylko do właścicieli klasycznych amerykańskich samochodów. Chcielibyśmy również wyrazić głęboką wdzięczność właścicielom amerykańskich pojazdów nowszej generacji, którzy również dołączyli do nas na tej wyjątkowej imprezie. Wasze nowoczesne amerykańskie pojazdy dodatkowo wzbogaciły nasze doświadczenie przekazując wszystkim wizję przyszłości amerykańskiej motoryzacji.
Szanowni Zlotowicze, Wasza obecność na American Cars Mania 2023 w Katowicach była prawdziwym wzbogaceniem dla nas wszystkich. Wasze pojazdy przemawiają głośno o waszej pasji i oddaniu, a Wasza społeczność tworzy niewątpliwie jedno z najbardziej wyjątkowych środowisk motoryzacyjnych. Jesteście niesamowici, wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju!!!
Dziękujemy Wam za to, że wnieśliście niepowtarzalny duch Ameryki na American Cars Mania 2023, za to, że ożywiliście nieśmiertelną historię amerykańskiej motoryzacji. Wasza pasja jest inspirująca i niezastąpiona!! Składamy serdeczne podziękowania za Waszą nieocenioną obecność na American Cars Mania 2023. Wasze amerykańskie pojazdy i Wasze oddanie dla amerykańskiej motoryzacji z pewnością pozostaną z nami na długo, przekazując piękno i dziedzictwo amerykańskiej motoryzacji kolejnym pokoleniom.
gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more
Translate »