fbpx

PROGRAM IMPREZY

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do zgłaszania się na wybory Miss Pin-Up American Cars Mania 2019 które odbędą się podczas tegorocznej edycji American Cars Mania w Oleśnicy dnia 29.06.2019r. Zapisy na terenie zlotu w namiocie Pin-up od godziny 10:00-11:00. Zawodniczki przygotowują fryzurę i makijaż we własnym zakresie.

———-

Bijemy rekord Polski!!!
Na American Cars Mania VII Edycja 28-30 Czerwca 2019 w Oleśnicy dzięki Bungeeclub odbędą się najwyższe skoki bungee w Polsce z mobilnego dźwigu. Przepaść i tylko Ty! 😃 Masz problem zdrowotny? Przyjedź do Oleśnica, a uwolnisz w sobie cały skumulowany zapas adrenaliny w ułamku sekundy i poczujesz się jak Herkules! 😎💪😎 Zapraszamy!
#oleśnica #americancarsmania #bungee

———-

Na specjalnie życzenie dla fanów amerykańskiej motoryzacji przygotowaliśmy MEGA niespodziankę! Low Rider Show!!! Przekonaj się na własne oczy jak wysoko potrafi skakać samochód! Nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz na American Cars Mania 2019 jak można pokonać grawitację. Zapraszamy na super pokaz!

———-

Wszystkich pasjonatów amerykańskich jednośladów zapraszamy na Freedom Tour 2019 do Oleśnica. Dzięki naszemu Partnerowi Harley-Davidson Wrocław Appaloosa w czasie American Cars Mania VII Edycja 28-30 Czerwca 2019 w Oleśnicy będzie można posmakować rozkoszy jaką daje jazda prawdziwym amerykańskim jednośladem. Specjalnie dla Was, specjalnie na ACM 2019, odbędą się darmowe jazdy próbne na motocyklach Harley-Davidson. Ponad 20 najnowszych modeli Harley-Davidson będzie czekać na Was! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Już dzisiaj zapisz się na darmową jazdę próbną! Zapraszamy!!!
#olesnica #americancarsmania #harley #davidson

———-

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyścigach na ¼ mili w czasie American Cars Mania 2019!.
Każdy z Zlotowicz, który będzie chciał sprawdzić swoją maszynę i oczywiście swój refleks (bo on tu odgrywa kluczową rolę) będzie miał taką możliwość na American Cars Mania 2019!
Waszych pomiarów dokona z największą dokładnością Scsclub na amerykańskim sprzęcie pomiarowym z najwyższej półki RaceAmerica🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Startujemy w klasach:
1. Lejdis
2. Klasyk
3. Pickup
4. Mniej niż 8 cyl N/A i doładowane
5. 8 i więcej cyl bez doładowania N/A
6. 8 i więcej cyl doładowanie
7. Motocykle

Startować można jednym pojazdem w jednej klasie.
Zapisy na miejscu na stoisku Scsclub. Koszt wzięcia udziału w wyścigach dla Zlotowicza to 50zł płatne na miejscu w kasach przy wjeździe na teren imprezy. 
Jeśli nie dokonasz opłaty za start na 1/4 podczas wjazdu na teren imprezy, możesz dokonać tego w dowolnym momencie w kasie w trakcie wyścigów.

Mamy tylko jedną prośbę. Z uwagi na bardzo istotny fakt, iż ścigacie się na lotnisku i to na pasie startowym…. prosimy nie ciągnąć drążka do siebie i poruszać się tylko w linii prostej do przodu (nie do góry!!!) 😊 No chyba że… posiadacie licencję pilota 😎

W tym roku specjalnie dla widzów w strefie 1/4 stawiamy trybuny. Amerykańskie wyścigi trzeba oglądać po amerykańsku tj. wygodnie.
#americancarsmania #olesnica

———-

Translate »
X