fbpx

PROGRAM IMPREZY

„Drag Race Lower Silesia 2019”
Z uwagi na fakt, iż w niedzielę po południu część Zlotowiczów opuszcza American Cars Manię, postanowiliśmy w tym roku zakończyć ACM 2019 o godz. 13:00.
Po zakończeniu ACM 2019, dla utrzymania motoryzacyjnej adrenaliny na wysokim poziomie, oraz na prośbę wielu osób tj. zarówno właścicieli samochodów jak i odwiedzających, otwieramy tor ¼ mili dla samochodów nieamerykańskich.
W niedzielę 30 czerwca o godzinie 13:00 przy współpracy z Scsclub zapraszamy na „Drag Race Lower Silesia 2019”!!! W wyścigach mogą wziąć udział samochody z mocą powyżej 300 KM (220 kW).
Starty w niedzielę odbędą się w trzech klasach:
1. 300 KM – 500 KM
2. 500 KM – 700 KM
3. pow. 700 KM
Na teren imprezy zostaną wpuszczone tylko samochody o udokumentowanej mocy powyżej 300 KM (220 kW). Weryfikacja przy wjeździe na teren imprezy odbędzie się na podstawie dowodu rejestracyjnego lub wydruku z hamowni. Przydział do klas odbędzie się na stoiku Scsclub na starcie.
Bilety do nabycia w kasach przed wjazdem na teren imprezy. Bilet upoważnia do wjazdu na teren imprezy oraz do wzięcia udziału w wyścigach. Numery startowe do odebrania na stoisku Scsclub po okazaniu biletu oraz potwierdzeniu przez Ekipę Scsclub minimalnej mocy 300 KM.

Pozostałe maszyny prosimy parkować na parkingu przy terenie imprezy.

Drag Race Lower Silesia 2019 – Bilet dla zawodnika – 100 zł
30.06.2019 13:00:00 (niedziela)
Lotnisko – Oleśnica

Bilet wstępu dla odwiedzających – 25 zł.

Zlotowicz, który opłacił start na 1/4 na ACM ma także możliwość wzięcia udziału w Drag Race Lower Silesia w klasie do której zostanie przydzielony bez dodatkowych opłat.

#oleśnica #dragrace #wyścigi

———-

Zapraszamy wszystkie chętne Panie do zgłaszania się na wybory Miss Pin-Up American Cars Mania 2019 które odbędą się podczas tegorocznej edycji American Cars Mania w Oleśnicy dnia 29.06.2019r. Zapisy na terenie zlotu w namiocie Pin-up od godziny 10:00-11:00. Zawodniczki przygotowują fryzurę i makijaż we własnym zakresie.

———-

Bijemy rekord Polski!!!
Na American Cars Mania VII Edycja 28-30 Czerwca 2019 w Oleśnicy dzięki Bungeeclub odbędą się najwyższe skoki bungee w Polsce z mobilnego dźwigu. Przepaść i tylko Ty! 😃 Masz problem zdrowotny? Przyjedź do Oleśnica, a uwolnisz w sobie cały skumulowany zapas adrenaliny w ułamku sekundy i poczujesz się jak Herkules! 😎💪😎 Zapraszamy!
#oleśnica #americancarsmania #bungee

———-

Na specjalnie życzenie dla fanów amerykańskiej motoryzacji przygotowaliśmy MEGA niespodziankę! Low Rider Show!!! Przekonaj się na własne oczy jak wysoko potrafi skakać samochód! Nie uwierzysz dopóki nie zobaczysz na American Cars Mania 2019 jak można pokonać grawitację. Zapraszamy na super pokaz!

———-

Wszystkich pasjonatów amerykańskich jednośladów zapraszamy na Freedom Tour 2019 do Oleśnica. Dzięki naszemu Partnerowi Harley-Davidson Wrocław Appaloosa w czasie American Cars Mania VII Edycja 28-30 Czerwca 2019 w Oleśnicy będzie można posmakować rozkoszy jaką daje jazda prawdziwym amerykańskim jednośladem. Specjalnie dla Was, specjalnie na ACM 2019, odbędą się darmowe jazdy próbne na motocyklach Harley-Davidson. Ponad 20 najnowszych modeli Harley-Davidson będzie czekać na Was! Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Już dzisiaj zapisz się na darmową jazdę próbną! Zapraszamy!!!
#olesnica #americancarsmania #harley #davidson

———-

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyścigach na ¼ mili w czasie American Cars Mania 2019!.
Każdy z Zlotowicz, który będzie chciał sprawdzić swoją maszynę i oczywiście swój refleks (bo on tu odgrywa kluczową rolę) będzie miał taką możliwość na American Cars Mania 2019!
Waszych pomiarów dokona z największą dokładnością Scsclub na amerykańskim sprzęcie pomiarowym z najwyższej półki RaceAmerica🇺🇸🇺🇸🇺🇸
Startujemy w klasach:
1. Lejdis
2. Klasyk
3. Pickup
4. Mniej niż 8 cyl N/A i doładowane
5. 8 i więcej cyl bez doładowania N/A
6. 8 i więcej cyl doładowanie
7. Motocykle

Startować można jednym pojazdem w jednej klasie.
Zapisy na miejscu na stoisku Scsclub. Koszt wzięcia udziału w wyścigach dla Zlotowicza to 50zł płatne na miejscu w kasach przy wjeździe na teren imprezy. 
Jeśli nie dokonasz opłaty za start na 1/4 podczas wjazdu na teren imprezy, możesz dokonać tego w dowolnym momencie w kasie w trakcie wyścigów.

Mamy tylko jedną prośbę. Z uwagi na bardzo istotny fakt, iż ścigacie się na lotnisku i to na pasie startowym…. prosimy nie ciągnąć drążka do siebie i poruszać się tylko w linii prostej do przodu (nie do góry!!!) 😊 No chyba że… posiadacie licencję pilota 😎

W tym roku specjalnie dla widzów w strefie 1/4 stawiamy trybuny. Amerykańskie wyścigi trzeba oglądać po amerykańsku tj. wygodnie.
#americancarsmania #olesnica

Translate »
X