fbpx

Przygotowania do American Cars Mania 2023!

Ruszamy z nową misją! Zaczyna się Mania Pomagania! :)
29 grudnia 2022
Jedziemy w stronę ACM 2023
2 lutego 2023

Przygotowania do American Cars Mania 2023!

 

Wszystko wskazuje na to że, dziesiąta jubileuszowa edycja American Cars Mania powróci do korzeni, czyli – imprezy piknikowej. Hurra!!! jak to mówią najważniejsi na tej imprezie czyli Zlotowicze, którzy tworzą ten amerykański klimat zjeżdżając się swoimi wyjątkowymi amerykańskimi pojazdami.

To Zlotowicze nam (organizatorom) podpowiadali co jest dla nich najważniejsze.

Jak to było przez pięć lat w Miliczu gdzie zaczęło się od pierwszej imprezy ACM w roku 2013, później dwa lata w Oleśnicy na byłym lotnisku i koleje dwa lata na stadionie miejskim znajdującym się przy obwodnicy drogi S8 we Wrocławiu (Tarczyński Arena). Jednak to nie było to! No i teraz pora na decyzję 😊 Po analizie wszystkich naszych imprez, wysłuchaniu pasjonatów amerykańskiej motoryzacji, postanowiliśmy powrócić do najlepszego klimatu jakim będzie impreza piknikowa. Bo przecież w tym roku mamy jubileusz, to musi być strzał w dziesiątkę!

Długo, bo przez kilka lat szukaliśmy takiej lokalizacji, która była by odpowiednią dla wszystkich. Mieliśmy wiele propozycji odnośnie zorganizowania największej amerykańskiej imprezy w Polsce  American Cars Mania w różnych miejscach w naszym kraju. Były to lotniska, stadiony, pola i inne miejsca. Lokalizacje były dokładnie analizowane przez nas – organizatorów ze szczególnym uwzględnieniem Waszych wskazówek. Ważna dla nas była także współpraca z zarządcami abyśmy mogli rozłożyć skrzydła i oczywiście pomieścić wszystkich na spokojnie z większym luzem. Chcieliśmy zakorzenić się z American Cars Mania w jednym miejscu w stylu piknikowym, do którego każdy uczestnik będzie chętnie wracał. Pozostając z cykliczną imprezą w jednym miejscu będziemy mieli pewność, że każdy będzie wiedział gdzie i kiedy może powrócić za rok aby spotkać się ponownie ze swoimi przyjaciółmi, pasjonatami i kontynuować swój American Dream.

W kolejnej informacji przekażemy Wam gdzie i kiedy odbędzie się tegoroczna edycja American Cars Mania 2023.

Pozdrawiamy!
Organizatorzy ACM

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more