fbpx

Ruszyła sprzedaż wjazdówek DLA ZLOTOWICZÓW! 20% OFF!!!

FORD Model: MUSTANG Rocznik: 2012
FORD Model: MUSTANG Rocznik: 2012
8 maja 2022
Artur Owczarski i jego wspaniałe książki o USA
17 maja 2022
Show all
Ruszamy z przedsprzedażą biletów DLA ZLOTOWICZÓW! 20% OFF!
American Cars Mania to nie tylko świetna impreza, ale również możliwość pochwalić się samochodem amerykańskim i spędzić czas z ludźmi, którzy podzielają Twoją pasję.
Nie przegap możliwości kupić bilet ze zniżką 20%! Link do biletów:

Na imprezę mogą mogą wjechać pojazdy tylko amerykańskie.

Każdy bilet kierowcy bierze udział w konkursie w którym główną nagrodą jest wycieczka do USA dla dwóch osób. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie Zlotowicza, który pozostanie na terenie imprezy swoim pojazdem do godz. 17:00 dnia 26 czerwca 2022 roku (niedziela) i udzieli prawidłowej odpowiedzi na pytanie konkursowe zadane przez Organizatora na scenie głównej w dniu 26.06.2022 r. godz. 16:00 w czasie finału konkursu (Regulamin konkursu jest dostępny pod tym linkiem).

Zarejestruj swój samochód już dzisiaj! Podaj dane kontaktowe, dane samochodu, załącz zdjęcie zgłaszanego pojazdu i czekaj na akceptację przez Organizatorów. Gdy tylko Organizator zaakceptuje Twoje zgłoszenie powiadomimy Cię o tym mailowo i prześlemy link do płatności. Po opłaceniu zamówienia wyślemy bilety na maila.

W cenie biletu:
– identyfikator Zlotowicza na smyczy
– koszulka zlotowa
– zestaw gadżetów pamiątkowych
– dostęp do pola namiotowego (prysznice, toalety)
– wstęp do strefy Zlotowicza „American Party”
– możliwość wzięcia udziału w konkursach
– szansa wygrania wycieczki do USA dla dwóch osób

Pamiętaj, aby na miejscu mieć bilet przy sobie – wydrukowany lub w telefonie! Będzie Ci on potrzebny, by wjechać na teren wydarzenia.

Zlotowicze czyli kierowca oraz pasażerowie otrzymują przy wjeździe opaskę uprawniającą do przebywania na terenie zlotu przez 3 dni.

Bilet wraz z opaską upoważniają do wielokrotnego wejścia – wyjścia na teren imprezy.

Przy wjeździe na teren imprezy będzie weryfikowana ilość osób znajdujących się w samochodzie oraz czy każda osoba posiada opaskę uprawniającą do przebywania na terenie imprezy. Osoby bez opasek nie zostaną wpuszczone na teren imprezy i zostaną poproszone o zakup biletu w kasach na miejscu.

UWAGA!!! UWAGA!!! UWAGA!!!
Pojazdy specjalne wjeżdżają na ACM 2022 za FREE!!!*

Jeśli przyjedziesz na zlot wozem policyjnym, wojskowym, strażą pożarną, karetką pogotowia lub innym pojazdem specjalnym, to jesteś zwolniony z opłaty rejestracyjnej. Wjazd pojazdów specjalnych sponsoruje polska marka Helikon-Tex, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i dystrybucją odzieży, plecaków i toreb o charakterze militarnym i outdoorowym, oraz akcesoriów związanych z surwiwalem i bushcraftem.

* – Darmowe bilety- wjazdówki nie biorą udziału w konkursie w którym główną nagrodą dla Zlotowicza jest wycieczka do USA dla dwóch osób. Jeśli chcesz brać udział w konkursie i otrzymać szansę na wygranie wycieczki do USA – kup bilet

WSTĘP BEZPŁATNY

Dzieci do 10 roku życia (po okazaniu legitymacji szkolnej potwierdzającej wiek dziecka). Wejście tylko pod opieką osoby dorosłej. Dziecko do 10 roku życia nie dostaje opaski na rękę. Jeśli zabierasz ze sobą dziecko które ma nie więcej niż 10 lat, to prosimy o niezaznaczanie dziecka jako dodatkowego pasażera.

Zlotowiczu pamiętaj!!!

Dbajmy o bezpieczeństwo. Na terenie Imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się pojazdami w czasie otwarcia bram dla publiczności ustalonych w programie imprezy. W sytuacjach wyjątkowych opuszczenie terenu imprezy w czasie trwania imprezy wymaga zgody Organizatora. Zlotowicz może opuścić teren imprezy po zamknięciu bram dla publiczności i może ponownie wrócić na teren imprezy najpóźniej 1 godzinę przez otwarciem bram dla publiczności. Na terenie imprezy obowiązuje ograniczenie prędkości do 5 km/h.

PAMIĘTAJ ABY ZGŁOSIĆ NA ZLOT KAŻDY SWÓJ POJAZD KTÓRYM PRZYJEDZIESZ DO NAS. NIE ZAPOMNIJ O ZAŁĄCZENIU ZDJĘCIA POJAZDU DO KAŻDEGO ZGŁOSZENIA

ZESTAW GADŻETÓW PAMIĄTKOWYCH OTRZYMUJE KAŻDY KIEROWCA!!! Po odbiór gadżetów pamiątkowych prosimy zgłosić się z biletem na stoisko Organizatora.

Utrata lub uszkodzenie opaski jest równoznaczna z koniecznością zakupu nowego biletu

gdpr-image
This website uses cookies to improve your experience. By using this website you agree to our Data Protection Policy.
Read more
Translate »